Lcd Led Tv Ekran Koruyucu Filmler Türkiye'de

Blog Kategorileri :

Yaklaşık bir yıl kadar kadar önce duyurduğumuz ve büyük ilgiyle karşılanan sonrasında satış sürecinde bir sessizlik sürecine giren LCD LED Plazma televizyonlar için kırılmaz tv ekran koruyucu filmlerden güzel haberler var.

lcd led tv ekran koruyucu filmler

 

Tv Ekran Koruyucu Filmler

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, okullarda ortak kullanım alanlarında en çok kullandığımız elektronik cihazların başında televizyonlar geliyor. Yoğun kullanıma sahip televizyonlar geniş ve hassas ekranlara sahiptir ve muhakkak ekstra korunmaya ihtiyaç duyarlar. Birçok Tv ekran boyutlarına göre üretilmiş olan Powermaster Tv Ekran Koruyucu filmler, hayatımızın vazgeçilmezlerinden LCD, LED, Plazma televizyonlarımızın ekranlarına gelebilecek her türlü darbelere, çizilmelere karşı korunmasını hem de kolayca temizlenebilmelerini sağlarlar.

 

Tv Ekran Koruyucular Ne Avantaj Sağlar?

Tv Ekran Koruyucu filmler, televizyon ekranlarında oluşabilecek darbelere karşı ekstra bir koruma sağlar. Çizilmelere karşı dayanıksız olan lcd led plazma tv ekranlarını koruma altına alırken, dayanıklı ekran modellerinde ise korunma düzeyini daha da arttırarak daha güvenli hale getirirler. Çizilmeleri engellemesiyle beraber ekranlarda darbelerden dolayı meydana gelebilecek her türlü çatlama ve kırılmaların önlenmesinde de çok önemli rol üstlenmektedir. LCD, LED, Plazma Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmler, darbelerde daha geniş bir yüzey sağladıklarından ekrana doğrudan çarpacak bir cismin yaratacağı basıncı azaltır ve ekranın zarar görmesini engellerler. Tv Ekran Koruyucu filmlerin sertleştirilmiş yüzeyi çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Dışarıdan gelebilecek fiziksel etkilere karşı koruyucu görevinin yanında kırılmaz özellikli tv ekran koruyucu filmler, ışığı çok fazla yansıtan televizyon ekranlarında bu durumun engellenmesi için de kullanılmaktadır. Aşırı parlamadan dolayı kullanım zorluğu yaşanan tv lerde, mat özellikli ekran koruyucular kullanılarak ışığın yansıması önemli ölçüde engellenebilir ve ışıklı ortamlarda bile daha rahat bir şekilde kullanım elde edilebilir. Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmlerin sağladıkları avantajlardan bir diğeri ise bu ürünlerin temizliklerinin de oldukça kolay olmasıdır. Parmak izi, su izi ve kir tutmama özelliklerine sahip olan ürün modellerinin kullanılmaması ile LCD, LED, Plazma ekranları kolaylıkla temizlenebilir. Özellikle çok parmak izi bırakan ve kolay kirlenen LCD, LED Tv modellerinde bu tip ürünler oldukça kullanışlıdır.

 

Tv Ekran Koruyucu Boyutları

Powermaster kırılmaz Tv Ekran Koruyucu Filmler, universal ölçülerde üretilmişlerdir ve televizyonların ekranlarını darbelere karşı korumaya yarayan korumaçlardır. Piyasadaki tüm LCD, LED, Plazma Tv boyutlarında tv ekran koruyucu film çeşitleri mevcuttur.

Piyasadaki tüm televizyon marka ve modelleriyle uyumlu universal tv kırılmaz ekran koruyucu filmleri ilk defa Powermaster markasıyla Mert-er Elektronik ile Türkiye piyasasına giriş yapmıştır. Uzun süren arge, dayanıklılık testleri ve sektör araştırmaları sonucu üretimine karar verilen Powermaster Lcd Led Plazma Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Filmler 2017 Kasım ayı itibariyle satışa sunulmuştur.

https://www.merterelektronik.com/Tv-Kirilmaz-Ekran-Koruyucu,LA_3777-2.html

 

Tv Ekran Koruyucu Film Uygulama Videosu

Tv ekran koruyucu nasıl uygulanır sorusuna gelince aşağıdaki videoda da gösterildiği gibi özetlersek; ekran temizleme spreyi ile tv ekranı temizlenir, tv ekran koruyucu ekran üzerine yerleştirilir, tv ekranı bant yardımıyla sabitlenirken sabitlenen ekran koruyucu alt tarafındaki jelatin yavaşça sökülür, jelatin söküldükten sonra yavaş yavaş kabarcık kalmayacak şekilde uygulanır.


Tv ekran koruyucu filmler, Mert-er Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından patentlidir. İzinsiz kullanım halinde ilgili kişi ve kurumlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır. Patent No:2016/09954

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Merter Whatsapp