Uydu Alıcılar

Uydu Alıcılar

Uydu Alıcılar; SD, Full HD Uydu Alıcısı modelleriyle birlikte son dönemde 4K Uydu Alıcısı çeşitleriyle de piyasada önemli yer almıştır. Uydu Alıcısı kategorisinde Magbox, Mersat, Hiremco, Humax, Yumatu, Hitech, Wismann, Formuler, Rowell, Korax, Jameson, Botech, Sunny, Starbox, Hometech, Awox, Next uydu alıcısı markalarında SD, HD, 4K Uydu Alıcısı modelleri satışa sunulmaktadır.

Uydu Alıcısı Fiyatları

Uydu alıcısı ve sistemleri pazarında öncü şirketlerden olan Mert-er Elektronik, uydu sistemleri piyasasında en ucuz uydu alıcısı fiyatları toptan ve perakende olarak 1984 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Uydu grubu tescilli markalarından Mersat ve Magbox ile uydu alıcısı piyasasına ucuz fiyat yüksek kalite prensibiyle fiyat/performans receiver cihazlarını, yetkili servis noktasında problemsiz garantili uydu alıcısı modelleri sunmaktadır.

Uydu Alıcısı Tavsiye

Uydu Alıcısı Tavsiye için bilgi almak amaçlı forumlardan tavsiyeler geldi incelediniz ve dikkat ederseniz birçoğu reklam amaçlı girilen uydu cihazlarından ibarettir. Gerçek anlamda Uydu Alıcısı satın alırken dikkat etmeniz geren birkaç önemli tavsiyemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Günümüzde Uydu Alıcısı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, almak istediğiniz uydu cihazının TKGS özelliğinin olması gerektiğidir. TKGS (Türksat Kanal Güncelleme Sistemi) li uydu alıcısı modelleri basit kanal güncelleme ile kullanıcılarına sade açık bir çözüm sunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken diğer önemli madde kanal geçiş hızıdır ve tabi ki de Türkiye geneli yetkili servis ağının yeterli düzeyde olması gerektiğidir. Mersat Uydu Alıcısı çeşitleri, Mersat yetkili servis ağı hizmetiyle beraber, merkezi uydu santral/multiswitch sistemlerinde sıfır hatayla çalışan, devlet kurumlarında öncelikli tercih edilebilir aynı zamanda ev kullanıcılarıyla bilinilirliğini arttırmış fiyat/performans ın dikkat edildiği en ucuz, kaliteli garantili Uydu Alıcısı modelleri arasındadır.

Toptan Uydu Alıcısı Fiyatları

Ülkemizde toptan uydu alıcısı ve sistemleri alanında uzman olan ve yıllardır sektörde tescilli markalarıyla hizmet vermektedir. Uydu alıcılarının ilk çıktığı zamanlarda analog uydu cihazları sonraki süreçte dijital uydu alıcıları toptan uydu alıcısı satış ve desteği noktasında hizmetlerine devam etmektedir. En hesaplı toptan uydu alıcısı fiyatları için en doğru adres olduğunu yıllardır verdiği güvenilir servis hizmeti ile sağlamaktadır. Tescilli markaları ile adına ürettirdiği uydu alıcılarla Anadolu ve Türkiye genelinde hem fiyat anlamında hem de destek anlamında en güvenilir toptancı firma haline gelmiştir.

Uydu Alıcısı Ayarları

Özellikle uydu alıcısı sistemlerinde satış sonrası destek noktasında en önemli etmen olan Uydu Alıcısı ayarları; birkaç işlemden oluşur. İşlemler uydu sinyal alım işlemini üstlenen çanak antenlerin doğru yapılandırılmasıyla başlar. Uydu çanak anten merkezi uydu santral ayarları uzman ekipler tarafından profesyonel uydu yön bulucu cihazlarla yapılmaktadır. Uydu Alıcısı kurulumunda kullanılacak uydu anten kablosu da sinyal kalitesi açısından oldukça önemlidir. Tabi ki uydu kurulumundan da LNB nin öneminden de bahsetmekte fayda görüyoruz.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Merter Whatsapp