Tv Ekran Koruyucu

Tv Ekran Koruyucu

Neredeyse hepimizin iş yerlerinde, evlerde, ofislerde, okullarda, hastanelerde ortak kullanım alanlarında en yoğun kullandığımız elektronik cihazların başında televizyonlar gelir. Başında en çok zaman geçirdiğimiz LCD, LED, Plazma televizyonlar akıllandıkça yani smart özelliği kazandıkça yaşamımızdaki yeri de doğru orantılı olarak artmaktadır. Bu yoğun kullanıma sahip televizyonlar geniş ve hassas ekranlara sahiptirler ve kesinlikle ekstra korunmaya ihtiyaç duyarlar. Tv ekran boyutlarına göre tasarlanmış Powermaster Kırılmaz Lcd Led Tv Ekran Koruyucu filmler, hayatımızın vazgeçilmezlerinden LCD, LED, Plazma televizyonlarımızın ekranlarına gelebilecek çizilmelere ve darbelere karşı korunmalarını hem de kolayca temizlenebilmelerini sağlarlar.

Not: Kırılmaz tv ekran koruyucu filmler, Mert-er Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından patentlidir. İzinsiz kullanım halinde ilgili kişi ve kurumlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır. Patent No:2016/09954

Lcd Led Tv Ekran Koruyucu Filmler Gerekli mi?

Günümüzde üretilen Lcd Led Plazma Tv modellerinde, çizilmelere karşı dayanıklı ekranlar kullanılır. Televizyonlarda kullanılan ekranların dayanıklı malzemelerden yapılmış olmaları onları günlük kullanımda oldukça etkili şekilde korumalarına rağmen istenmeyen durumlarda sivri ve kesici özellikteki cisimler bu yüzeylerin çizilmelerine sebep olurlar. Dayanıklı olmaları için özel önlemler alınmamış Lcd Led Tv ekranları ise özen gösterilmediğinde normal kullanımda bile kolayca çizilebilir. Bu durumda Powermaster Tv Ekran Koruyucu filmler, dayanıklı olmayan ekran çeşitleri için olmazsa olmazdır. Dayanıklı ekranlara sahip olan televizyon modelleri de Tv Ekran Koruyucular sayesinde çok daha etkili bir şekilde korunurlar.

Tv Kırılmaz Ekran Koruyucuların Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kırılmaz Tv Ekran Koruyucular, ekranlarda darbelere karşı ekstra bir koruma sağlar. Bu ürünler, çizilmelere karşı dayanıksız olan ürünlerin ekranlarını koruma altına alırken, dayanıklı ekran modellerinde ise korunma düzeyini daha da arttırarak daha sağlıklı güvenli bir kullanım sağlarlar. Çizilmelerin yanında bu ürünler ekranlarda darbelerden dolayı meydana gelebilecek olan çatlama ve kırılmaların önlenmesinde de oldukça etkilidirler. LCD, LED, Plazma Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu filmler, darbelerde daha geniş bir yüzey sağladıkları için, ekrana doğrudan çarpacak bir cismin yaratacağı basıncı azaltır ve ekranın zarar görmesini bu şekilde engellerler. Ekran koruyucu filmlerin sertleştirilmiş yüzeyi çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Dışarıdan gelebilecek fiziksel etkilere karşı koruyuculuklarının yanında kırılmaz Tv Ekran Koruyucu filmler, ışığı çok fazla yansıtan televizyon ekranlarında bu durumun engellenmesi için de kullanılabilirler. Aşırı parlamadan dolayı kullanım zorluğu yaşanılan televizyonlarda, mat özellikli ekran koruyucular kullanılarak ışığın yansıması önemli ölçüde engellenir ve ışıklı ortamlarda bile daha rahat bir kullanım elde edilebilir. Tv Kırılmaz Ekran Koruyucuların sağladıkları avantajlardan bir diğeri ise bu ürünlerin temizliklerinin de oldukça kolay olmasıdır. Parmak izi, su izi ve kir tutmama özelliklerine sahip olan ürün modellerinin kullanılmaması ile LCD, LED, Plazma ekranları kolaylıkla temizlenebilir. Özellikle çok parmak izi bırakan ve kolay kirlenen LCD, LED Tv modellerinde bu tip ürünler oldukça kullanışlıdır.

Ekran Koruyucu Filmler Test Videosu

Tv Kırılmaz Ekran Koruyucu Modelleri

Powermaster kırılmaz Tv Ekran Koruyucu Filmler, universaldir ve televizyonların ekranlarını darbelere karşı koruyucu filmlerdir. Piyasadaki her tip LCD, LED, Plazma televizyonlar için 24"-26"-27"-32"-37"-39"-40"-42"-43"-48"-49"-50"-55" ölçülerinde piyasadaki tüm televizyon marka ve modelleriyle uyumlu universal tv kırılmaz ekran koruyucu filmleri ilk defa Powermaster markasıyla ülkemizde satışa sunulmuştur. Uzun arge çalışmaları, dayanıklılık testleri ve araştırmalar sonucu üretimine karar verilen Powermaster Lcd Led Plazma tv kırılmaz ekran koruyucu filmler, 2017 yıl kasım ayının son günlerinde satışa sunulmuştur.

Tv Ekran Koruyucu Uygulama Videosu

Powermaster Lcd Led Plazma Tv Ekran Koruyucu Filmlerin uygulama Videosu

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Merter Whatsapp