Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri; yaşam alanlarımızda iç ve dış ortamlarda güvenliği sağlamak amacıyla edindiğimiz kamera, kayıt cihazı, kamera ses mikrofonu gibi ekipmanların bütününü ifade etmektedir. Ülkemizde güvenlik önlemlerinin ilk sırasında güvenlik sistemleri gelmektedir. Eskiden belli noktalarda caddelerde, otoyollarda, şehir merkezlerinde karşılaştığımız güvenlik kameraları günümüzde neredeyse her mekanda karşımıza çıkmaktadır. Halka açık alanlarda caydırıcılık anlamında faydalı etmenler arasında en başlarda yer alan kamera güvenlik sistemleri toplumsal güvenliği sağlayan emniyet birimlerinin de aktif olarak kullandıkları araçlardır. Güvenlik kameralarını bakkalda, kuyumcuda, markette neredeyse her iş yerinde görmekteyiz. İyi niyetli insanlar için bulunulan ortamda güven sağladığı gibi kötü niyetli insanlar için ise caydırıcı etmen olarak ön plana çıkmaktadır. Güvenlik sistem ekipmanlarından kamera ve kayıt cihazları kategorisinde kendi markalarında ithalatçı aynı zamanda dünyaca ünlü güvenlik markalarının distribütörü konumunda merterelektronik.com yer almaktadır.
Güvenlik sistemleri kategorisinde; ip, ahd, hd-tvi, analog güvenlik kameraları, dvr-nvr ve son dönemde daha çok tercih edilen hibrit kayıt cihazları, kamera test cihazları, cctv kablolar, hazır jacklı bnc kablolar, kamera montaj kutuları, direk montaj aparatları, konnektör çeşitleri, kamera mikrofonları ve diğer güvenlik ekipmanlarına en uygun fiyatlarla ulaşabilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Evinize, iş yerinize güvenlik sistemi kurdurmak istiyorsunuz ya da eski güvenlik sisteminizi yeni teknoloji güvenlik ekipmanlarıyla değiştirmeye karar verdiniz. Güvenlik sistemi kurulumu yapan firmalardan biri keşif için geldi mekana uygun kamera ve kayıt cihaz gereksinimlerini belirledi ve teklifini oluşturdu. Gelen teklifte yer alan güvenlik kamerası, kayıt cihazı türü, kullanılacak cctv kablo, bnc fiş gibi parçaların kalitesini, fiyatlarını neye göre hangi kriterlere göre değerlendireceğiz? Özellikle son kullanıcıların bu noktada kafalarında soru işaretleri oluşmaktadır "Hangi Marka?". Günümüzde AHD Kamera ve IP Kamera türleri güvenlik piyasasında aktif olarak kullanılmaktadır. AHD Kameralar Analog HD anlamında gelmektedir, AHD kamera çeşitleri ip kamera türlerine göre ön planda olmasını sağlayan en büyük özelliği fiyat avantajıdır. Güvenlik sistemleri fiyatlarına tüm marka model güvenlik kamera ve kayıt cihazlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Toptan kamera ve kayıt cihazları teklifleri için de satış birimimizden destek alabilirsiniz.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Merter Whatsapp