elektronik malzemeler

Elektronik Malzemeler

Elektronik ekipmanlara ilgi duyanlar, tamir benim işim diyenler, elektronik malzemeleri seven, merak eden araştıran ama yeterli çeşidi bulamadığından yakınan makerlar, küçük ev aletleri servisleri, uydu alıcısı ve sistemleri teknik servis birimleri, akşama kadar karaköy'de elektronik parça arayıp bulamayanlar! Son yıllarda popüler olan maker projelerinin önünü açan komponent çeşitleri, ince malzeme diye adlandırılan entegre, transistör, kondansatör, diyot, direnç gibi elektronik malzemeler hepsi tek bir satış noktasında. Son yıllarda televizyon servislerinin tv tamirinde en çok ihtiyaç duyduğu tv yedek parçalardan led tv panel ledleri çeşitlerine de elektronik malzemeler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tv Yedek Parça

Elektronik malzeme çeşitleri arasında en çok aranan tv yedek parçaları lcd led televizyonların tamirinde kullanılan bileşenlerdir. Özellikle evlerimizde, iş yerlerimizde kısaca sık bulunduğumuz yaşam alanlarında en çok önem verdiğimiz elektronik cihazlardır televizyonlar, En çok aranan tv yedek parçaları ağırlıkla en sık arıza yapan malzemeler olmasıyla birlikte genellikle televizyonlarda board, güç kartı, led tv panel ledleri diğer uydu alıcıları, profesyonel ses sistemleri gibi elektronik cihazlarda kondansatör, direnç, entegre, transistör, diyot, receiver beslemeleri, cam sigorta türü bulunmaktadır. Elektronik malzeme satış sitelerinde tv yedek parçaları arayanların güvenilir sitesi merterelektronik.com

Led Tv Panel Ledleri

Tüketici elektroniği ürünlerinin başını çeken LCD-LED-Plazma Tv lerin garanti sürelerinin bitmesi yaklaştığında çeşitli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Tv'lerde meydana gelen en çok karşılaşılan problemlere örnek olarak tv ledlerinin bir kısmının sönmesidir. Ülkemizde tv tamiri yapan servislerin en sık karşılaştığı sorun çıkaran elektronik malzeme tv yedek parçası led tv panel ledleridir. En çok talep gören tv yedek parçalarından olan led tv panel ledleri piyasada tv ledleri, led bar, led backlight, tv arka aydınlatma, tv backlight gibi terimlerle de karşımıza çıkmaktadır. Led tv panel ledlerinde bilinen iki tür var bunlar dLed ve eLed olarak ifade edilmektedir.

IdeaSoft® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Merter Whatsapp